MEDVILNINIAI MAIŠELIAI SU RANKENOMIS

Medvilniniai maišeliai su spauda pagaminti iš 140 GSM medvilnės. Didelis spausdinimo plotas iš abiejų pusių maišą leidžia jums reklamuoti savo prekės ženklą, aiškiai ir efektyviai. Standartiniai išmatavimų užsakymo kiekiai prasideda nuo 50 vnt. maišelių.Puikus pasirinkimas mažmeninei prekybai. Standartiniai dydžiai gali būti pagaminti per 72 valandas nuo užsakymo patvirtinimo su spauda nuo 1 iki 4 spalvų ar be jos. Pagaminsime šį maišelį pagal Jūsų išmatavimus jeigu užsakysite minimum 3000 vnt. maišelių.

NEAUSTINĖS MEDŽIAGOS MAIŠELIAI SU KLOSTĖMIS

Neaustinės medžiagos maišeliai su klostėmis pagaminti iš 80 GSM neaustinės medžiagos (non woven PP). Didelis spausdinimo plotas iš abiejų pusių maišą leidžia jums reklamuoti savo prekės ženklą, aiškiai ir efektyviai. Atspausdinus Jūsų logotipą su mūsų fleksografine ar šilkografine spaudos įranga Jūsų įmonė taps labiau matoma, o potencialūs klientai susidarys teigiamą įspūdį apie Jūsų įmonę. Puikus pasirinkimas mažmeninei prekybai.

NEAUSTINĖS MEDŽIAGOS MAIŠELIAI SU OVALIA RANKENĖLE

Neaustinės medžiagos maišeliai su ovalia rankenėle pagaminti iš 80 GSM neaustinės medžiagos (non-woven PP).Didelis spausdinimo plotas iš abiejų pusių maišą leidžia jums reklamuoti savo prekės ženklą, aiškiai ir efektyviai. Atspausdinus Jūsų logotipą su mūsų fleksografine ar šilkografine spaudos įranga Jūsų įmonė taps labiau matoma, o potencialūs klientai susidarys teigiamą įspūdį apie Jūsų įmonę.

NEAUSTINĖS MEDŽIAGOS MAIŠELIAI SU RANKENĖLĖMIS

Neaustinės medžiagos maišeliai su rankenėlemispagaminti iš 80 GSM neaustinės medžiagos (non woven PP). Didelis spausdinimo plotas iš abiejų pusių maišą leidžia jums reklamuoti savo prekės ženklą, aiškiai ir efektyviai. Atspausdinus Jūsų logotipą su mūsų fleksografine ar šilkografine spaudos įranga Jūsų įmonė taps labiau matoma, o potencialūs klientai susidarys teigiamą įspūdį apie Jūsų įmonę. Puikus pasirinkimas mažmeninei prekybai.

NEAUSTINĖS MEDŽIAGOS MAIŠELIAI MARŠKINĖLIAI

Neaustinės medžiagos maišeliai marškinėliai pagaminti iš 80 GSM neaustinės medžiagos (non woven PP). Didelis spausdinimo plotas iš abiejų pusių maišą leidžia jums reklamuoti savo prekės ženklą, aiškiai ir efektyviai. Atspausdinus Jūsų logotipą su mūsų fleksografine ar šilkografine spaudos įranga Jūsų įmonė taps labiau matoma, o potencialūs klientai susidarys teigiamą įspūdį apie Jūsų įmonę. Siūlome pasirinkti maišelius iš įvairių spalvų paletės. Puikus pasirinkimas prekybos tinklams.

NEAUSTINĖS MEDŽIAGOS RŪBŲ MAIŠAI

Neaustinės medžiagos rūbų maišai iš 80 GSM neaustinės medžiagos (non woven PP). Šie medžiaginiai rūbų maišai puikiai tiks Jūsų įmonės reklaminiams tikslams. Šie aukštos kokybės reklaminiai medžiaginiai rūbų maišai bus naudojami daug kartų ir taip reklamuos Jūsų verslą.

NEAUSTINĖS MEDŽIAGOS MAIŠAI DRABUŽIAMS SU KILPOMIS

Neaustinės medžiagos rūbų maišai su kilpomis iš 80 GSM neaustinės medžiagos (non woven PP). Šie medžiaginiai rūbų maišai puikiai tiks Jūsų įmonės reklaminiams tikslams. Šie aukštos kokybės reklaminiai medžiaginiai rūbų maišai bus naudojami daug kartų ir taip reklamuos Jūsų verslą.

DRABUŽIŲ PAKAVIMO NEAUSTINĖS MEDŽIAGOS MAIŠAI SU RANKENOMIS

Drabužių pakavimo neaustinės medžiagos maišai su rankenomis iš 80 GSM neaustinės medžiagos (non woven PP). Šie medžiaginiai rūbų maišai puikiai tiks Jūsų įmonės reklaminiams tikslams. Šie aukštos kokybės reklaminiai medžiaginiai rūbų maišai bus naudojami daug kartų ir taip reklamuos Jūsų verslą.

EnglishGermanFrenchSwedish