Ekologiški popieriniai maišeliai susuktomis rankenomis

POPIERINIAI MAIŠELIAI SU SUKTOMIS RANKENOMIS (MINI DYDIS 25x12x32 cm)

Popieriniai maišeliai su suktomis rankenomis pagaminti iš rudo arba balto Kraft tipo popieriaus Lietuvoje. Ekologiškas, perdirbamas, stiprus ir lengvas. Galimybė rinktis įvairių spalvų rankenas, skirtingas nuo maišelio spalvos. Užsisakykite savo popierinius maišelius su suktomirs rakenomis (Mini Dydis): 25 cm (Plotis) x 12 cm (Šonai) x 32 cm (Aukštis). Užsakymas nuo 3000 vnt.

POPIERINIAI MAIŠELIAI SU SUKTOMIS RANKENOMIS (MIDI DYDIS 32x12x40 cm)

Popieriniai maišeliai su suktomis rankenomis pagaminti iš rudo arba balto Kraft tipo popieriaus Lietuvoje. Ekologiškas, perdirbamas, stiprus ir lengvas. Galimybė rinktis įvairių spalvų rankenas, skirtingas nuo maišelio spalvos. Užsisakykite savo popierinius maišelius su suktomirs rakenomis (Midi Dydis): 32 cm (Plotis) x 12 cm (Šonai) x 40 cm (Aukštis). Užsakymas nuo 3000 vnt.

POPIERINIAI MAIŠELIAI SU SUKTOMIS RANKENOMIS (MIDI-L DYDIS 32x17x39 cm)

Popieriniai maišeliai su suktomis rankenomis pagaminti iš rudo arba balto Kraft tipo popieriaus Lietuvoje. Ekologiškas, perdirbamas, stiprus ir lengvas. Galimybė rinktis įvairių spalvų rankenas, skirtingas nuo maišelio spalvos. Užsisakykite savo popierinius maišelius su suktomirs rakenomis (Midi-L Dydis): 32 cm (Plotis) x 17 cm (Šonai) x 39 cm (Aukštis). Užsakymas nuo 3000 vnt.

POPIERINIAI MAIŠELIAI SU SUKTOMIS RANKENOMIS (MAXI DYDIS 45x16x48 cm)

Popieriniai maišeliai su suktomis rankenomis pagaminti iš rudo arba balto Kraft tipo popieriaus Lietuvoje. Ekologiškas, perdirbamas, stiprus ir lengvas. Galimybė rinktis įvairių spalvų rankenas, skirtingas nuo maišelio spalvos. Užsisakykite savo popierinius maišelius su suktomirs rakenomis (Maxi Dydis): 45 cm (Plotis) x 16 cm (Šonai) x 48 cm (Aukštis). Užsakymas nuo 3000 vnt.

GermanFrenchSwedishLithuaniaLatviaPolandEstonia